Mezun Olacak Öğrencilerin Dikkatine – Sosyal Transkript – Toplumsal Farkındalık ve Liderlik Belgesi

2021-2022 akademik yılı sonunda mezuniyete hak kazanacak olan ve Toplumsal Farkındalık ve Liderlik Belgesi (TFLB) almak isteyen öğrencilerimizin 17 Haziran 2022 Perşembe saat 17:00’ye kadar https://tflb.iyte.edu.tr/ adresi üzerinden etkinlik bildirimlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Etkinlik bildirimlerini tamamlayan öğrencilerimizin yine aynı tarihe kadar Toplumsal Farkındalık ve Liderlik Belgesi taleplerini kariyerimiyte@iyte.edu.tr adresine iletmeleri gerekmektedir. 

Toplumsal Farkındalık ve Liderlik Belgesi, öğrencilerimizin topluma ve iş dünyasına öncülük edecek becerileri edinmelerine, toplumsal gelişim ve kazanımlar için ihtiyaç duyulan davranış biçimlerini benimsemelerine destek olmak amacı ile, öğrenim süreleri boyunca üniversite içinde veya dışında katıldıkları toplumsal sorumluluk ve kariyer gelişimine yönelik aktivitelerin kayıt altına alınmasını, öğrencilerimizin mezuniyet sonrası hayatlarına ve kariyerlerinde kendilerine fayda sağlayabilecekleri şekilde belgelenmesini amaçlamaktadır.

Etkinlik bildirimlerinden en yüksek puanı alan öğrencimiz Rektör’ün Listesine alınmaya hak kazanacaktır.

Öğrencilerimiz TFLB hakkında daha detaylı bilgiye https://iyte.edu.tr/ogrenci/toplumsal-farkindalik-ve-liderlik-belgesi-sistemi-tflb adresinden ulaşabilirler.

X