Haberler

İYTE-TAM Arama Çalıştayı

İYTE Tümleşik Araştırma Merkezinin (İYTE-TAM) yönetim modeli, sürdürülebilirliği, gelişimi, görünürlüğü gibi konularda görüş alışverişinde bulunmak amacı “Arama Çalıştayı” yapıldı. İYTE-Tam Seminer Salonunda yapılan çalıştaya Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alper Baba, öğretim üyeleri ve araştırmacılar katıldı.

Devamı »

Rektör Baran’ın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Mesajı

Gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak amacıyla 1961 yılından bu yana her yıl “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır. Kamuoyunu tarafsız ve doğru bir şekilde bilgilendirmek amacıyla her şartta, mesai kavramı gözetmeksizin haber peşinde koşan cefakâr basın çalışanlarının gününü kutluyor ve en içten duygularımla selamlıyorum.

Devamı »

Yeni Yıl “En Doruk Sesler” Dinletisi

Dokuz Eylül Senfonik Müzik Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğretim Görevlilerinden Ruken Öztopalan ve Erdoğan Turanlı Enstitüde geleneksel yeni yıl kutlama etkinlikleri kapsamında keyifli bir dinleti gerçekleştirdi.

Devamı »

İzmir NIC Projesi Tanıtım Toplantısı

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yürütülen İzmir Network and Innovation Centre (İzmir NIC) Projesi Tanıtım Toplantısı, Teknopark İzmir İnovasyon Merkezinde yapıldı.

Devamı »
X