A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
İYTE Öğrencisi Fellow Seçildi
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü öğrencisi Nurgül Tosun Fellow 2018 Programına katılmaya hak kazandı. Türkiye Girişimcilik Vakfı tarafından yapılan değerlendirmede 112 bin kişi arasından seçilen 40 Fellow’dan bir olma başarısı gösterdi.Türkiye Girişimcilik Vakfı yönetim kurulu tarafından belirlenen değerlendirme süreci 6 aşamadan oluşuyor. Öğrenciliğinin yanı sıra EGİAD Gençlik Komisyon Kurucu Başkanlığı görevini yürüten Nurgül Tosun; CV Puanlama, Motivasyon Videosu, Enneagram Kişilik Deseni, Visual Questionary, Online ve Yüz yüze mülakat gibi süreçlerden geçerek Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın Fellow’larından oldu. 

Türkiye'de girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve genç girişimcilere ilham vermek üzere kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow 2018 Programı üniversitede okuyan gençlerin girişimcilik ruhunu keşfetmelerini sağlamak ve onlara bu süreçte rehberlik etmek amacıyla düzenleniyor.Fellow Olmanın Avantajları Nedir
Vakıf tarafından Fellow seçilen genç girişimcilere ilham, network ve burs imkanı sağlanıyor. Binlerce kişi arasından seçilen Fellow’lar, 2 yıl boyunca Türkiye Girişimcilik Vakfı ile birlikte 50’nin üzerinde etkinliğe katılma imkânı buluyor. Bu etkinlikler kapsamında fellowlar deneyimli girişimcilerle buluşuyor, girişimciliğe yönelik birçok workshop ve eğitime katılıyorlar. Her iki ayda bir rol model alabilecekleri başarılı girişimcilerle bir araya gelen girişimci adayları, üniversitelerinde girişim elçileri olarak görev alıyor. 
 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 06.11.2018 10:19
İçerik Sorumlusu : İYTE MWO  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?