A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
İYTE Tanıtım Günleri Düzenliyor
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, tercih döneminde öğrencilere ayrıntılı bilgi vermek amacıyla kampüsünde tanıtım günleri düzenliyor.

Akademisyenler, aday öğrencilere 1 ve 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenlenen İYTE Tanıtım Günleri etkinliğinde İYTE hakkında bilgi verecek. Tanıtım hizmeti kapsamında oluşturulan her üniversite programına ait stantlardan, eğitim-öğretim olanakları, ders programları, dersliklerin yapısı, yurt ve burs olanakları, meslek tercihleri, iş olanakları, Avrupa Birliği projeleri, değişim programları ve yurt dışında eğitim imkânları hakkında bilgi alınabilecek. 

Adaylar eğitim ve öğretim alanındaki başarılı ve bilimsel çalışmaların yanı sıra, Enstitü’ye bağlı araştırma merkezleri, sosyal ve kültürel faaliyetleri hakkında bilgi alma imkânı bulacak. 

Akademisyenlerin yanı sıra Mezunlar Derneği, Basın ve Halkla İlişkiler Birimi, Uluslararası İlişkiler Ofisi, Barınma Ofisi, Öğrenci İşleri Birimi çalışanları stantlar açarak adayların ve ailelerin sorularını cevaplayacak. Etkinlikte, İYTE çalışanları, aday öğrencilere İYTE misyonunu, kültürünü anlatacak. 

İYTE Gösteri Merkezinde yapılan etkinlikte ayrıca bölüm tanıtım film gösterimleri yapılacak.




 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 16.07.2018 16:27
İçerik Sorumlusu : İYTE MWO  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?