A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
4. Anadolu Kataliz Okulu

Yeşil ve Sürdürülebilir Teknolojiler için Katalizör Geliştirilmesi- 11-14 Eylül, İzmir-Türkiye

Türkiye Katalizör Derneği ‘Yeşil ve Sürdürülebilir Teknolojiler için Katalizör Geliştirilmesi’ başlığıyla 4. Anadolu Kataliz Okulunu 11-14 Eylül 2017 tarihleri arasında Angora Beach Resort Otel, Gümüldür, İzmir’de gerçekleştirecektir.

Uluslarası okul olan bu etkinlik yeşil ve sürdürülebilir teknolojiler için  homojen ve heterojen katalizörleri geliştirmek üzerine araştırmalar yapan yüksek lisans, doktora, post-doktora ve kariyerinin başında olan genç araştırmacılar için düzenlenmiştir. Katılımcılar bu alanda konusunda lider olan bilim insanlarından  ders alacaklar ve kendileri ile görüşme-tartışma imkanı bulacaklardır. Okulumuz hakkında detaylı bilgi web sayfamızda verilmiştir: http://www.katalizdernegi.org.tr/index.php/en/4th-anatolian-school-of-catalysis

Özet bildirilerinizi etkinlik web sayfamızdan yükleyebilirsiniz. Başvuru ile ilgili bilgiler Kayıt ve Bildiri Gönderimi sayfasında verilmiştir. Erken kayıt 16 Haziran, geç kayıtlar ise 31 Ağustos tarihine kadar yapılabilecektir. Diğer önemli tarihler web sayfamızda verilmiştir.

Uluslararası olarak düzenlenen ‘Yeşil ve Sürdürülebilir Teknolojiler için Katalizör Geliştirilmesi’ okuluna katılma fırsatını kaçırmamayın.

İletişim
Prof. Dr. Selahattin YILMAZ  (Başkan)
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Kimya Mühendisliği  BölümüInnoCampus İYTE Girişim Hızlandırıcı Programı 05.07.2017 Öğrenci
4. Anadolu Kataliz Okulu 22.03.2017 Akademik
Rüzgar Enerjisi Temelleri Eğitimi 23.06.2017 Öğrenci
JAPMED’10 30.01.2017 Akademik
ICTP-ECAR Çalıştayı 20.01.2017 Akademik

 
Son Güncelleme : Evrim Yakut 08.06.2017 15:48
İçerik Sorumlusu : İYTE MWO  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO İzmir Üniversiteleri İYTE'de Ne Nerede?