A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
3+1 Üç Girişimci Bir Akademisyen Anlatıyor
Teknopark İzmir Açık Alan etkinlikleri yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ilki gerçekleştirilen “3+1 Üç Girişimci Bir Akademisyen Anlatıyor” Etkinliğinin yeni yıldaki ilk buluşması 18 Ocak 2017 Çarşamba günü Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

3+1 Üç Girişimci Bir Akademisyen Anlatıyor
2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
Uluslararası Su Birliği (IWA) Bölgesel Sempozyumu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 22-24 Mart 2017 tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecektir. Su, atık su ve çevre ana başlıklarında düzenlenen sempozyumda, su kaynaklarının geçmişi, bugünü ve geleceği değerlendirilerek su kaynaklarının korunması için önlemler araştırılacaktır.

2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
URBANREC Projesi UFUK2020’de
İYTE ve Bornova Belediyesi, kent metabolizmasındaki büyük hacimli atıkların değerlendirilmesinde alternatif çözüm geliştirilmesi için UFUK2020 projesinde yer alacak. Büyük Hacimli Kentsel Atıkların geri kazanımında yapılacak Ar&Ge çalışmaları, Avrupa’da yıllık 2 milyar Avro kazanç sağlanmasına olanak verecektir.

URBANREC Projesi UFUK2020’de
 
Son Güncelleme : Doğan Evecen 24.04.2014 13:30
İçerik Sorumlusu : Okt. Doğan Evecen  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO İzmir Üniversiteleri İYTE'de Ne Nerede?