A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
100/2000 Bursu Kapsamında Doktora Programı Öğrencisi Alımı
YÖK’ün 100/2000 YÖK Doktora Bursları Projesi kapsamında aşağıda belirtilen doktora programlarımıza 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için öğrenci başvuruları kabul edilmektedir. Programlara kabul edilen öğrencilerden yüksek lisans derecesi ile doktoraya devam edenler için 4 yıl, lisans derecesi ile doktoraya devam edenler için 5 yıl süreyle 12 ay aylık 1550 TL. burs imkanı tanınmaktadır.

100/2000 Bursu Kapsamında Doktora Programı Öğrencisi Alımı
Akademi'de 8. Dönem KOSGEB İş Birliğinde Başlıyor
Teknopark İzmir tarafından, girişimciliğin özendirilmesi ve farkındalık oluşturulması, girişimcilik kültürünün güçlendirilmesi ve yaygınlaştırılması, iş fikirlerinin nitelikli iş planlarına dönüşmesi amacıyla her yıl düzenlenen Tekno-Girişimcilik Eğitimleri’nin 8.si bu yıl KOSGEB iş birliğinde başlıyor.

Akademi'de 8. Dönem KOSGEB İş Birliğinde Başlıyor
Prof. Dr. Muhittin Şimşek Konferans Verecek
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyeliğinin yanı sıra Ahmet Yesevi Üniversitesi mütevelli heyet üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Muhittin Şimşek İYTE’de konferans verecek. 120’den fazla makalesi ve ayrıca 15 adet yayınlanmış kitabı bulun Prof. Dr. Şimşek’in “Cumhuriyet Tarihinde Sanayileşmenin Önündeki Engeller” konulu konferansı Kütüphane Gösteri Merkezinde gerçekleşecek.

Prof. Dr. Muhittin Şimşek Konferans Verecek
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE’ye İki Ödül Birden
İYTE Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Emrullahoğlu ve Moleküler Biyoloji Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Pesen Okvur, TÜBA (Türkiye Bilimler Akademisi) tarafından verilen 2016 yılı Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülünü kazandı. 2016 yılı uygulamasında 105 başvuru arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda toplamda 31 bilim insanı ödül almaya hak kazandı.

İYTE’ye İki Ödül Birden
BiyoRGB'ye Ödül
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrencileri tarafından geliştirilen BiyoRGB uygulaması, TÜBİTAK’ın düzenlediği Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışmasında üçüncülük ödülü aldı. Fotoğrafı çekilen kan damlasının mobil telefon uygulaması tarafından piksel bazında analiz edilmesine dayanan yöntem, sadece eğitimli personel tarafından laboratuvar ortamında ve yüksek bütçe gerektiren testleri birkaç tuşa basmak kadar kolaylaştırıyor.

BiyoRGB'ye Ödül
3+1 Ocak Buluşması Gerçekleşti
Teknopark İzmir’in farklı konu ve konukları bölgesinde ağırladığı etkinlikler serisinin kurgulandığı “Açık Alan” programları yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. “3+1 Üç Girişimci Bir Akademisyen Anlatıyor” etkinliğinin yeni yıldaki ilk buluşması Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde 18 Ocak 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

3+1 Ocak Buluşması Gerçekleşti
Tüm Haberler
Duyurular
21.02.2017 | Genel
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Hâkim Adayı Belirlenmesine İlişkin Duyuru
17.02.2017 | Akademik
Mühendislik Fakültesi Doçentlik Sözlü Sınavı
17.02.2017 | Genel
Uluslararası Ar-Ge İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı
15.02.2017 | Genel
Temiz Havuz Sertifikası
14.02.2017 | Personel
13.02.2017 Tarihinde Yapılan Aday Memur Temel Eğitimi Sınav Sonuçları
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?