A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Iztech Roboleague 2017
İYTE Institute of Electric Electronic Engineers (IEEE) Öğrenci Kolu tarafından 2012 yılından bu yana her sene düzenlenen Uluslararası IZTECH RoboLeague’17 Robot Yarışması 21– 22 Ekim 2017 tarihleri arasında İYTE Kampüsünde yapılacak. Robot teknolojilerinin sergilendiği, farklı kabiliyetlerde robotların birbirleriyle mücadele etme fırsatı bulduğu yarışmaya her yıl 1000’in üzerinde yarışmacı katılıyor.

Iztech Roboleague 2017
6. Ulusal Açık Erişim Konferansı ve OpenAIRE2020 Çalıştayı
Açık erişim, açık veri ve açık bilim konularında ülkemize liderlik eden İYTE, aynı zamanda bu konuda bir Avrupa Projesi ortaklığı yapmaktadır. AB UFUK2020 Programı kapsamında OpenAIRE2020 projesinin ortağı olan İYTE Kütüphanesi’nin organizasyonunda yer aldığı “6. Ulusal Açık Erişim Konferansı ve OpenAIRE2020 Çalıştayı” na tüm İYTE'liler davetlidir.

6. Ulusal Açık Erişim Konferansı ve OpenAIRE2020 Çalıştayı
Akademik Yılı Açılış Töreni
2017-2018 Akademik Yılı Açılış Töreni 10 Ekim 2017 (Salı) saat 10.30’da Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde gerçekleşecektir. Törene tüm İYTE’liler davetlidir. Tören programı haber detaylarında yer almaktadır. Başarılı bir akademik yıl olması dilekleriyle.

Akademik Yılı Açılış Töreni
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE Yeni Akademik Yıla Törenle Başladı
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün 2017-2018 akademik yılı açılış töreni yapıldı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, akademik ve idari personel ile öğrencilerin katılımıyla İzmir Cumhuriyet Meydanı ve Urla Atatürk Anıtı’na çelenk koymayla başlayan 2017-2018 Akademik Yılı Açılış Törenleri, İYTE Kampüsünde düzenlenen salon programıyla devam etti.

İYTE Yeni Akademik Yıla Törenle Başladı
Oryantasyon Eğitimi Verildi
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne kayıt yaptıran öğrenciler için kampüsü daha iyi tanımaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi. Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisi’nde yapılan eğitime Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Genel Sekreter, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü, Daire Başkanları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Oryantasyon Eğitimi Verildi
Rektör Güden İYTE’nin Başarısını Basın Toplantısında Anlattı
İYTE Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güden, düzenlediği basın toplantısında “Araştırma Üniversitesi” listesine giren İYTE’yi anlattı. Yeni akademik yılda üniversitelerde statü değişikliği uygulandı ve YÖK tarafından yapılan çalışma sonucunda 10 üniversite, araştırma üniversitesi olarak belirlendi. İYTE, Ege Bölgesi’nden listeye girme başarısı gösteren tek üniversite oldu.

Rektör Güden İYTE’nin Başarısını Basın Toplantısında Anlattı
Tüm Haberler
Duyurular
20.10.2017 | Öğrenci
Kredi Yurtlar Bursunu Almaya Aday Öğrenci Listesi
20.10.2017 | Öğrenci
İYTE Yemek Bursunu Almaya Aday Öğrenci Listesi
19.10.2017 | Genel
İYTE Kurumsal Dış Değerlendirme Sürecinde
18.10.2017 | Öğrenci
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Gecikmeli Katkı Payı Ödeme ve Kayıt Duyurusu
16.10.2017 | Öğrenci
Yabancı Dil Hazırlık Sınıfında Başarısız Olan Öğrencilerin Türkçe Öğretim Yapan Yükseköğretim Programlarına Yerleştirilmeleri Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?