A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Erasmus Staj Hareketliliği
Yükseköğretim kurumunda kayıtlı öğrencinin yurtdışındaki bir işletmede veya organizasyonda mesleki eğitim alma ve/veya çalışma deneyimi kazanmaları amacıyla düzenlenen Erasmus Staj Hareketliliği 2017 başvuruları başlamıştır. Başvurular 17 Şubat tarihinde sona erecektir. Karşı kurumlar için son başvuru tarihi 17 Mart 2017'dir.

Erasmus Staj Hareketliliği
2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
Uluslararası Su Birliği (IWA) Bölgesel Sempozyumu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 22-24 Mart 2017 tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecektir. Su, atık su ve çevre ana başlıklarında düzenlenen sempozyumda, su kaynaklarının geçmişi, bugünü ve geleceği değerlendirilerek su kaynaklarının korunması için önlemler araştırılacaktır.

2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
ICTP-ECAR Çalıştayı
Çeşitli ülkelerden alanında önemli çalışmaları bulunan bilim insanlarının konuşmacı olarak katılacağı “Recent Progress in the Physics of Thermal Transport” çalıştayı ICTP-ECAR organizasyonuyla 17–21 Temmuz tarihleri arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde gerçekleşecek.

ICTP-ECAR Çalıştayı
Tüm Etkinlikler
Haberler
3+1 Ocak Buluşması Gerçekleşti
Teknopark İzmir’in farklı konu ve konukları bölgesinde ağırladığı etkinlikler serisinin kurgulandığı “Açık Alan” programları yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. “3+1 Üç Girişimci Bir Akademisyen Anlatıyor” etkinliğinin yeni yıldaki ilk buluşması Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde 18 Ocak 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

3+1 Ocak Buluşması Gerçekleşti
İYTE’li Ekip Ödül Aldı
İYTE Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi, mezunları ve öğrencilerinin içinde olduğu proje ekibi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ulaşım Entegrasyon Merkezi ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi ulusal mimari proje yarışmasında üçüncülük ödülü kazandı. Proje ekibini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

İYTE’li Ekip Ödül Aldı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG)kanunu kapsamında İYTE bünyesinde 30 Haziran 2016 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi (İSGB) kuruldu. Yıl süresince farklı periyotlarda yapılması planlanan eğitimler ile çalışanların iş sağlığı ve güvenlikleri konusunda, çalışanları bilinçlendirmek, olası iş kazalarına engel olmak ve acil durumlarda doğru müdahalenin yapılmasını sağlamak amaçlanıyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
Tüm Haberler
Duyurular
18.01.2017 | Öğrenci
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım Sonuçları Açıklandı
16.01.2017 | Genel
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Ön Değerlendirme Sonucu
13.01.2017 | Personel
Personel İzin Takip Programı Hakkında Duyuru
09.01.2017 | Öğrenci
2017-2018 Erasmus (+) Öğrenim Hareketliliği Başvuruları
30.12.2016 | Genel
1081 İzmir’in Fethi Temalı Logo Yarışması
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?