A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
İYTE - SEM
Sürekli Eğitim Merkezi (İYTE-SEM)
İYTESEM, “Bilim ve teknolojide öncü, eğitimde özgün bir dünya üniversitesi” olma vizyonuyla hareket eden İYTE’nin sahip olduğu  teknik imkanlarıyla üst düzey akademisyenlerinin ileri teknolojik uygulama ve uzmanlık bilgisini sunmayı amaçlamaktadır. İYTE bilgi birikiminin transferi ve paylaşımını sağlamak adına proje ortaklıkları ve işbirlikleri geliştirmek için eğitim programları düzenlemektedir. Düzenlediği eğitim programlarını sosyal sorumluluk bilinciyle sunarak İYTE’nin toplumla bütünleşmesi için çalışmaktadır.
Çalışma Alanı
İYTE-SEM amaçları doğrultusunda, kamu, özel sektör, ulusal ve uluslararası kuruluş ve kişilere gereksinim duydukları alanlarda, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim programları, paket programlar, kurslar, seminerler, konferanslar, kongreler ve eğitim fuarları düzenler ve bu tür faaliyetlerin koordinasyonunu sağlar. Ayrıca bu alanlardaki Enstitü olanaklarının tanıtımını yapar. Ayrıca çeşitli kuruluşlardan gelen taleplere uygun olarak sadece kuruluşun kendi elemanları için özgün programlar da düzenler.
Başvuru

İYTE-SEM'in faaliyetleri aşağıdaki bağlantıdan takip edilebilir. Katılımcılar istedikleri eğitimlere İYTE-SEM'in web sitesi aracılığıyla (http://sem.iyte.edu.tr/basvuru/) ön kayıt yaptırabildikleri gibi herhangi bir konuda eğitim için de istekte bulunabilirler.


http://sem.iyte.edu.tr/

Doç. Dr. Koray Velibeyoğlu
İYTE-SEM Müdürü
90(232)484 7917
korayvelibeyoglu@iyte.edu.tr

 

 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 15.05.2017 11:01
İçerik Sorumlusu : Doç. Dr. Koray Velibeyoğlu  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?