A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
Basın ve Halkla İlişkiler
BHİB
İYTE Basın ve Halkla İlişkiler Birimi, Enstitümüz tarafından düzenlenen açılış ve mezuniyet törenleri, panel, konferans, seminer, sempozyum, şenlik, toplantı, fuar gibi faaliyetleri düzenlemek, bu faaliyetler hakkında yazılı ve görsel basın ile Enstitü içi birimleri bilgilendirmek, duyurular yapmak ve İYTE'yi tanıtmak üzere kurulmuştur.

Birim ayrıca, Enstitümüzü ziyaret eden konuklara kurumu ve kampüsü tanıtma; çeşitli tanıtım programları hazırlama ve uygulama;  lise ve dengi okullar için İYTE'de ilgi duydukları bölümler hakkında tanıtım ve bilgilendirme gezi ve programları düzenleme ve uygulama görevlerini de üstlenmiştir.

Basın ve Halkla İlişkiler Birimi, Enstitümüzün tanıtımında kullanılan kitap, katalog, broşür, afiş, akademik takvim, CD gibi tanıtım amaçlı materyalin hazırlanması ve Rektörlük tarafından talep edilen diğer görevlerin yerine getirilmesinden de sorumludur.

http://bhib.iyte.edu.tr/
 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 02.03.2018 16:04
İçerik Sorumlusu : Basın ve Halkla İlişkiler Birimi  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?